Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai veltīts svinīgais pasākums

15.novembrī Salienas kultūras namā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai veltīts svinīgais pasākums.

Šai gadā pasākums notika vēsturiskā gaisotnē. Visa pasākuma gaitā iedzīvotajiem tika atgādināti svarīgākie vēsturiskie notikumi no Latvijas pirmsākumiem līdz mūsdienām.

Svētku uzrunā Salienas pagasta pārvaldes vadītājs Rišards Jermaļonoks atzīmēja, ka katrā valstī ir dažādas vērtības, bet viena ir kopīga un tie ir valsts iedzīvotāji, kuriem ik gadu mēs pateicamies par lielo ieguldījumu  zemes sakopšanā.

Svētku laikā pagasta pārvaldes vadītājs pasniedza Daugavpils novada domes Pateicības rakstus: Norai Poišai (Lielbornes muižas īpašniecei) par kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu  un Marijai Šuļgai (Salienas pagasta pārvaldes grāmatvedei) par ilggadēju un godprātību darbu.

Pasākuma svētku programmu viesiem  sarīkoja Salienas pagasta senioru vokālais
ansamblis “Melodija” (vadītāja Tatjana Čumikova), deju kopa “Cerība” (vadītāja Anna Bohāne),  deju kopa “Laimītes” (vadītāja Alla Zabelova), Salienas vidusskolas 10.klases
skolnieces Anastasija Zavadska un Violeta Streha, un mūsu viesi deju kolektīvs
“Alisa” no Kaplavas (vadītāja Alla Zabelova).

Svinīgās daļas noslēgumā pasākuma dalībniekiem tika piedāvāta uzmanībai videoprezentācija “Salienas brīnumi”, kuras laikā pagasta iedzīvotāji varēja noverot ne tikai sev pazīstamas vietas, bet arī dabas skaistumu, ko mēs ļoti bieži vienkārši nepamanām.

Pēc koncerta un apbalvošanas viesus gaidīja dejas un izklaides.

Muzikālo pavadījumu pasākuma laikā organizēja muzikants Staņislavs Grabļevskis.

FOTOGALERIJA