Pasākums senioriem Salienā

2019.gada 22.maijā Salienas pagasta kultūras namā notika ikgadējā senioru tikšanās.

Skaistā un siltā, ziedoša maijā dienā notika silti un gaiši svētki. Salienas pagasta senioriem bija iespēja satikties, un jauki pavadīt laiku kopā.

Seniorus priecēja ar dziesmām un dejām Salienas vidusskolas bērnudārza vecākā grupa, skolēni no Salienas vidusskolas teātra pulciņa, Annas Bohānes deju kopa “Cerība”, deju kolektīvs “Alisa” no Kaplavas un Priežmales Allas Zabelovas vadībā, kā arī Salienas vokālais ansamblis “Melodija” Natalijas Davidovas vadībā.

Pasākumā piedalījās Daugavpils novada sociāla dienesta vadītāja Anna Jegorova, lai apsveiktu Salienas pagasta Seniorus un informētu par nākotnes pārmaiņām, kā  arī pateicās par labu sadarbību Salienas pagasta pārvaldes vadītājam Rišardam Jermaļonokam un Salienas pagasta sociālajai darbiniecei Tatjanai Babinai. A.Jegorova aicināja vērsties pie viņas, ja neciešama palīdzība sociālajos jautājumos.

Salienas pagasta pārvaldes vadītājs Rišards Jermaļonoks  savā uzrunā apsveica visus seniorus, pateicās par neizsīkstošo enerģiju, aktivitāti, izteica senioriem siltus pateicības vārdus par mūža ieguldījumu novada dzīvē.

Pēc koncerta viesi varēja baudīt laiku, dalīties ar dzīves notikumiem savā starpā, kā arī piedalīties konkursos, klausīties skaistas dziesmas Valērija Sirjeva izpildījumā. Visus viesus pasākuma gaitā gaidīja jautras izklaides, kuras sagatavoja Alla Sirjeva.

Salienas bibliotēkas vadītāja Irēna Avlasina sagatavoja senioriem aktivitāti, lai summētu Salienas pagasta senioru vecuma robežas –  uz lapiņas tika uzrakstīti senioru dzimšanas gadi.

Pasākums notika siltā un mierīgā gaisotnē. Liels paldies visiem, kas palīdzēja padarīt šos svētkus patiešām sirsnīgu!