Pavasara svētki Salienas pagastā

Pagasta pensionāri un cilvēki ar īpašām vajadzībām ar satraukumu un nepacietību gaidīja 13.maiju, kad Salienas kultūras namā notika viņiem veltītie svētki!—–

Ar smaidu sejā viņi gāja kultūras nama telpās, kurš sagaidīja cilvēkus ar lirisku mūziku, pasākuma emblēmu, ar pavasara ziediem.
Pagasta vpārvaldes vadītājs Rišards Jermaļonoks apsveica klatesošos, pateicās viņiem par labu un ilggadēju darbu pagasta labā. Pēc tam vakara vadītājs iededza svētku galvenās sveces, pēc kurām tika aizdegtas svecītes uz katra viesu galdiņa. Svētki, nu var sākties.
Vārds tika dots pagasta sociālajai darbiniecei Tatjanai Babinai, kura arī atzīmēja pensionāru darbu, atzīmēja pensionāru ieguldījumu organizāciju darbā.
Pasākuma laikā bija daudz personu, kuras vēlējās apsveikt ar svētkiem savus iedzīvotāju: pirmā uzstājās Salienas vidusskola skolotājas Kristīnas Glagoļevas vadībā. Skolēni parādīja deju priekšnesumu, kurš bija saturīgs, bija redzama nopietna sagatavošanās.
Uz pasākumu tika pieaicināti arī viesi: vokālistu konkursa laureāts S.Pimanovs, Terēzas un Pētera Šakeļu duets, Lauceses pagasta ansamblis “Harmonija” T.Čumikovas vadībā. Pasākumā piedalījās aī Salienas pagasta sporta deju kolektīvs A.Bohānes vadībā, vokālais ansamblis “Devčata” L.Breskas vadībā.
Koncerts noritēja jautrā atmosfērā, pasākuma dalībnieki ar līdzdziedāšanu atbalstīja viesus.
Pasākuma galvenie dalībnieki dziedāja, piedalījās konkursos un saņēma piemiņas veltes ar šiem siltajiem svētkiem.
Jau sāka krēslot , kad pasākuma viesi sāka izklist, bet lielākā daļa dalībnieku negribēja atstāt kultūras nama sienas.
Uz jaunu tikšanos, dārgie mūsu pensionari!!