Rudens balle

08.novembrī Salienas kultūras namā notika Lauksaimnieku Rudens balle,

Šajā gadā pasākums notika svētku gaisotnē, visā pasākuma laikā tika apsveikti, slavēti un godināti Salienas un Vecsalienas pagasta lauksaimnieki!

Tika atzīmētas piecas lielākās nozares: piena ražošana, liellopu ganāmpulks, aitu ganāmpulks, bišu saime un graudkopība.

Svētku uzrunā Salienas pagasta pārvaldes vadītāja Svetlana Kursīte atzīmēja, ka vēstures gaitā Salienas un Vecsalienas pagasti tika izveidoti atsevišķi, bet no 1.septembra 2019. gada administrācijas apvienojums sapludināja pagastus, bet tas neko nemaina, pagasta iedzīvotājus vieno mīlestība pret savu zemi.  Katrā valstī ir dažādas vērtības, bet viena ir kopīga un tie ir valsts iedzīvotāji, kuriem ik gadu mēs pateicamies par lielo ieguldījumu  zemes sakopšanā- mūsu Lauksaimnieki!

Pasākuma svētku programmu viesiem  sarīkoja Salienas pagasta senioru vokālais ansamblis “Melodija” (vadītāja Natālija Davidova) un mūsu viesi deju kolektīvs “Ļanok” no Daugavpils Baltkrievu kultūras centra (vadītāja Marina Meduņecka)

Svinīgās daļas noslēgumā pasākuma dalībniekiem tika piedāvāta uzmanībai videoprezentācija “Notver mirkli Salienas pagastā”, kura tika izveidota fotokonkursa ietvaros.  Prezentācijas laikā pagasta iedzīvotāji varēja novērot dabas skaistumu, krāsas košumu, dabas elementus un skaistākos  mirkļus mūsu pagastā.

Pēc koncerta un apbalvošanas viesus gaidīja dejas un izklaides. Muzikālo pavadījumu pasākuma laikā organizēja muzikants Oļegs Vasiļjevs.